Är du intresserad av att investera? Gå till sbffonder.se

Är du hyresgäst? Gå tillsbfboservice.se

Kontakt

+46 8 667 10 50
info@sbffonder.se

Marknad/Försäljning

Oscar Swahn

Chef Privatmarknad
 

T: +46 8 518 00 427
M: +46 70 736 04 48

oscar.swahn@sbffonder.se

Linus Nilsson

Affärschef/CIO

 

T: +46 8 518 00 410
M:
+46 70 016 36 67

linus.nilsson@sbffonder.se

Michael Tiemann

Privatmarknad
 

T: +46 8 518 00 419
M: +46 72 384 82 90

michael.tiemann@sbffonder.se

Carl Fredrik Baumgarten

Privatmarknad
 

T: +46 8 518 00 428
M: +46 73 386 43 85

carl.baumgarten@sbffonder.se

Jeanette Sundberg

Office Manager/Back-office
 

T: +46 8 518 00 425
M: +46 70 280 08 81

jeanette.sundberg@sbffonder.se

Kirsi Siegfrids

Bolagsformalia/IR
 

T: +46 8 518 01 768
M: +46 70 348 10 21

kirsi.siegfrids@sbffonder.se

Transaktion & Analys

Ebba Christensson

Chef Analys & Transaktion
 

T: +46 8 518 00 423
M: +46 70 713 34 77

ebba.christensson@sbffonder.se

Fastighetsförvaltning

Linda Jansson

Fastighets- och hållbarhetschef
 

T: +46 8 518 00 411
M: +46 70 612 71 81

linda.jansson@sbffonder.se

Ekonomi & Administration

Martin Sersé

TV CFO
 

T: +46 8 518 00 422
M: +46 73 416 36 27

martin.serse@sbffonder.se

Presskontakt

Johan Grevelius

VD
 

T: +46 8 518 01 756
M: +46 70 851 85 00

johan.grevelius@sbffonder.se

Den här webbplatsen använder cookies. En cookie, eller kaka, lagras på din enhet för att ge dig en bättre upplevelse av webbplatsen. Om du vill ha mer information – läs om hur vi använder cookies och vår integritetspolicy.

Den här webbplatsen använder cookies. En cookie, eller kaka, lagras på din enhet för att ge dig en bättre upplevelse av webbplatsen. Om du vill ha mer information - läs om hur vi använder cookies och vår integritetspolicy.